Logo

15ki 5x112

Број на оглас: 3163191 | Објавен на: 14.02.2019, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 15ki 5x112 bandasi so Continental gumi za Audi, Passat, Golf 5, Mercedes

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач