Logo

AL.BANDAZI AUDI 17* 5x112mm

Број на оглас: 3163370 | Објавен на: 15.07.2019, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SO BANDAZITE IMA SOLIDNI GUMI SEMPERIT 225/45/R17 M/S CENA 12500 DEN 070321988...078849474

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Blagoja Petreski

Потврден огласувач