Logo

Audi A3 1.9 tdi 110ks

Број на оглас: 3163500 | Објавен на: 30.06.2019, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba napraven kompleten servis
Registrirana do 15.03.2019
Moze da se proba vo sekoe vreme
Viktor 076511109

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач