Logo

Continental 205/55/16

Број на оглас: 3163557 | Објавен на: 11.09.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve gumi Constinental ContiWinterContact TS 830, sara 4,4mm, cena 1000den dvete gumi.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач