Logo

Vrati cisto drvo

Број на оглас: 3163586 | Објавен на: 20.02.2019, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Dve vrati cisto drvo struzeni samo da se isfarbat...so kasi komplet
1200 denari parce

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач