Logo

Baram rabota sofer

Број на оглас: 3163858 | Објавен на: 19.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Основно+ Професија

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram rabota kako 2 sofer so Mk dokumenti so C i E imam elektronska krticka imam sertifikat za sofer
Tel broj 077 609 125 Tode

  Кратово

Прати Е-Маил

  Tode