Logo

Продавам куќа - карабина

Број на оглас: 3163991 | Објавен на: 30.05.2019, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 14

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 600 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 2003

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ул. Веле Марков

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата се наоѓа во Демир Хисар на ул. Веле Марков на само 100 метри до средното и основното училиште.
Куќата е дво-семејна, на 4 нивоа, со два влеза.

✅ 14 соби, 4 купатила, 2 визби, 2 гаражи - ВКУПНО 470 м²
✅ 10 тераси - ВКУПНО 47 м²
✅ дворно место 352 м²

☎️ Тел: 070/880-120

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Рубин

Потврден огласувач