Logo

RENAULT SCENIC 1.9DCI 2002G RENO

Број на оглас: 3163994 | Објавен на: 08.08.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.449 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9DCI 2002god MOZNA ZAMENA ZA MOTOR

voziloto e vo solidna sostojba ima samo nadvoresni zabeleski motor i podvozje top odrzavano navremeno servis .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач