Logo

BMW 120D

Број на оглас: 3163999 | Објавен на: 15.02.2020, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 120

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


NOVO!!! Bukvalno kako novo BMW 120D. Kupeno od Italija so 40000km direkno od oficijalna garaza BMW vo 2009 godina.
Moze da se carini na Mk tabli za 1 den.

VIBER: 00393881766886
Tel: 070 435 972

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dejan