Logo

Opel Astra 1.8i

Број на оглас: 3164273 | Објавен на: 13.02.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Astra 1.8 Benzinec. Uvezena od svajcarska pred edna godina. Kolata ima 4 zimski gumi so celicni bandazi, i 4 letni gumi so aluminski bandazi. 139.500 km pominati, orginalni.Cena po dogovor. Za podetalni informacii javete se na ovoj broj: 070 454 247

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач