Logo

AvtoPlac Interkom

Број на оглас: 3164286 | Објавен на: 13.02.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E220 EVO uvezen od Germanija so originalni 165.000km servisiran komplet, za seriozni i iskusni kupuvaci, kolata nema nikakva zamerka moze da se vidi vo sekoe vreme..

Огласи од: AvtoPlac Interkom

AvtoPlac Interkom

Strumica Murtino
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AvtoPlac Interkom

Потврден огласувач