Logo

Motor za lizgacka vrata

Број на оглас: 3164462 | Објавен на: 25.11.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov motor za lizgacka vrata od Germansko proizvodstvo do max. 600kg .
So motorot ima dve dalinski, sigurnosni senzori i 4 metri šini.
Poveke info na tel. broj
Cena po dogovor

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач