Logo

Opel zafira 2.0/84ks BG-tablici

Број на оглас: 3164532 | Објавен на: 02.04.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 61 kw / 83 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 2.0 /84ks
2000 god.
Zafirata nema nikakvi problemi
Mnogu e ekonomicna
Klima koja raboti perfektno
Elektrika na site prozori
Komandi na volan
Centralno zaklucuvanje
2 kluca
7 sedishta kako novi mnogu zacuvani


 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivica-Dzandar

Потврден огласувач