Logo

Стари СПИСАНИЈА

Број на оглас: 3164586 | Објавен на: 11.04.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат стари списанија ВУНА, БАЗАР и БУРДА. Цена за комплет 1500 ден.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 G.D.

Потврден огласувач