Logo

fiat ducato 2.3jtd multijet

Број на оглас: 3164598 | Објавен на: 28.11.2020, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


kombeto e vo super sostojba 2007.88 kw so 142000km orginal so servisna kniska reg na mk do 24.06.2021 servisirana sega brzo.Za poveke inf na tel.070704006

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач