Logo

alfa romeo giulieta delovi

Број на оглас: 3165167 | Објавен на: 20.06.2019, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Giulietta

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


far za alfa giulieta 2011 god

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач