Logo

OPEL FRONTERA 2.5 TDS

Број на оглас: 3165176 | Објавен на: 16.08.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OPEL frontera 2.5 TDS. Vo odlicna sostojba. Dosta socuvana. Za informacii na telefon... 071 261 578

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  VLADIMIR

Потврден огласувач