Logo

citroen delovi

Број на оглас: 3165179 | Објавен на: 08.03.2020, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C-Elysee

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 56 kw / 76 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


far od citroen c-4 picaso 2008 god
stop za citroen c-elysee 2014 god

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola