Logo

Mercedes E270 Avangard Facelift

Број на оглас: 3165249 | Објавен на: 04.04.2019, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra socuvan, full oprema, bez zameni, podetalni informacii mob 070 238 500 Ljupco

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Koce

Потврден огласувач