Logo

Passat 1.9

Број на оглас: 3165282 | Објавен на: 20.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Acko