Logo

prodavam stolarska masina profesionalna

Број на оглас: 3165365 | Објавен на: 30.06.2020, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


prodavam stolarska masina profesionalna kupena od stolar . Ima nekolku operacii strug, abrihter, busilica. ima monofazen motor
cena 250 evra tel. viber 078-998-235

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ohrid

Потврден огласувач