Logo

Kupuvam Bmw e36 318ti 323ti COMPACT

Број на оглас: 3165385 | Објавен на: 23.05.2020, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 323

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Baram da kupam Bmw 318ti ili 323ti COMPACT
da bide zdravo i zacuvano benzin benzin plin.
KUPUVAM ISKLUCIVO COMPAKT

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач