Logo

ROLAND E 60

Број на оглас: 3165467 | Објавен на: 03.06.2019, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Roland E 60 kupen nov
Nikogas ne sviren po svirki koristen doma
Spremen so ritami
So Usb
https://www.roland.com/uk/products/e-60/sp
Mozna zamena za pa600,pa700

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Igos Dooel

Потврден огласувач