Logo

HONDA CIVIC 1.4

Број на оглас: 3166017 | Објавен на: 02.08.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


"ИТНО"Продавам HONDA CIVIC 1.4 TNG, во исправна и возна состојба, атестиран плински уред, нови предни гуми , нов акумулатор .МНОГУ ЕКОНОМИЧНА-мала потрошувачка
Цена 1200 евра , со простор да се договориме на лице место
Регистрирана до 06/2021.
Инфо: 072-309-134
070-815-700

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Milan