Logo

audi a8 tdi guattro mozna zamena

Број на оглас: 3166074 | Објавен на: 21.02.2019, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 1 €
76 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


odlicna sostojba full oprema

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач