Logo

kafezi za zajaci

Број на оглас: 3166111 | Објавен на: 19.08.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


oprema za mini farma za zajac OSTANA SAMO EDNA BATERIJA ZA12 majki i za 108zajaka za tov komplet 500evra
so ova oprema za edna godina moze da iscuvate 600zajaka +38971967005

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  koste

Потврден огласувач