Logo

Prodavam nivi i ovostarnici kratovo

Број на оглас: 3166211 | Објавен на: 21.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 494 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ovostarnik od 494m2, do samiot regionalen pat za sk i do reka, niva od 4169m2 na 200m od pat i do reka, i dve nivi od 3500m2 vo mesto Kacarica, SITE VO S.TALASMANCI KRATOVSKO. CENA PO DOGOVOR

  Кратово

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач