Logo

Alfa147 as prodava ili menuva

Број на оглас: 3166286 | Објавен на: 28.02.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Redovno servisirana odrzuvana se prodava ili menuva so moja doplata...izvrsen redoven servs ...Maslo site filteri rebrast Kai's celosen set sredena prednica Novi gumi m+s Alu bandazi.147jtd m. 078/401640

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач