Logo

VW GOLF 6, 2.0TDI

Број на оглас: 3166339 | Објавен на: 21.02.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 7.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo super sostojba. Ima pominato 220000km.
So nego odat 2 para gumi, novi zimski i letni so volkswagen aluminiumski bandazhi.
Registracija i zelen karton do 01/2020.
Bez zameni!

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач