Logo

Hyundai accent

Број на оглас: 3166371 | Објавен на: 16.05.2019, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Accentot e voa dobra sostojba so karoseriski ostetuvanja so odlicen motor 1.5 66kw od oprema poseduva : servo volan, abs, elektrika na prozori i dr. Ima prostor za dogovor okolu cenata

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 sashko atanasov

Потврден огласувач