Logo

Prodavam

Број на оглас: 3166390 | Објавен на: 19.09.2019, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamin na parno blist koristen so odlicna sostojba momentalno moze i da se vidi kako reboti.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач