Logo

FRIZIDER SIEMENS SO (LEDOMAT I DISPANZER)

Број на оглас: 3166601 | Објавен на: 09.09.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


077 588 669 !!!
077 588 669 !!!
FRIZIDER MARKA SIEMENS SO LEDOMAT ZA LED/KOCKI I DISPANZER ZA LADNA VODA , SOCUVAN E KAKO NOV , INAKU KUPEN 2500 eur
GO PRODAVAM PORADI NEDOSTATOK NA PROSTOR VO KUJNA-

Oglasot e Vistinski ...
INF Posle 09:00 na tel- - 077 588 669
SAMO NA OVOJ BROJ- 077 588 669

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  SANDRO

Потврден огласувач