Logo

Mercedes C230 benzin/plin

Број на оглас: 3166610 | Објавен на: 07.05.2019, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 230

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran do avgust
Benzin/plin
Elektrika na stakla
Klima
...

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Begov

Потврден огласувач