Logo

iPhone 6 plus Neverlock

Број на оглас: 3166785 | Објавен на: 19.02.2019, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 6 plus

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iPhone 6 plus, vo odlicna sostojba, donesen od USA. Raboti na site mrezi.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач