Logo

Се продава стан во Неготино

Број на оглас: 3166890 | Објавен на: 21.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Маршал Тито 125 3 /16

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава наместен стан во Неготино на улица Маршал Тито бр.125 3/16 (т.н Неготинки) со вкупна површина од 70 квадрати.Цена по договор
Тел.за контакт: 075-806-530 Зорица

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Zorica

Потврден огласувач