Logo

Audi A4 fatovi i stopovi

Број на оглас: 3167207 | Објавен на: 15.02.2019, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat farovi i stopovi za Audi A4 b6 od 2001 do 2003god, kupeni se novi i koristeni samo 3 meseci.
Farovi 220E
Stopovi 160E
Komplet 350E
Viber 078 316 572

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач