Logo

Kafez korpa sandak кафез корпа сандак

Број на оглас: 3167343 | Објавен на: 23.05.2020, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Фабричка корпа за складирање на добра или за на трактор

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач