Logo

Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Број на оглас: 3167409 | Објавен на: 23.05.2020, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100099 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во село Ќоселери
100 099м2 од кои
76 248 м2 ниви дел од нив се под систем за наводнување
22 668м2 ливади
1 183 м2 стара куќа со двор и помошни простории.
Целото земјиште се продава заедно и не се дели, цената не е фиксна
за подетални информации јавете се.
077 921 728 , 078 291 728

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач