Logo

Mercedes c klasa

Број на оглас: 3167544 | Објавен на: 04.04.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo odlicna sostojba, domakinski cuvana 1 godina vozen vo taxi ,4 te gumi se novi i pali vozi !

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Leposava

Потврден огласувач