Logo

jeep cheroke stranski

Број на оглас: 3168004 | Објавен на: 03.12.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Jepot je samo na delovi imam sko sfe do posleden shtraf

 jeep

Потврден огласувач