Logo

MASLO

Број на оглас: 3168127 | Објавен на: 08.08.2019, 00:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Други

Модел: 1

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Castrol 10/40 Castrol 5/40 Castrol 5.30
Titan 10/40 Titan 5/40 Titan 5/30
Mobil 10/40 Mobil 5/40 Mobil 5/30
Total 10/40 Total 5/40 Total 5/30
Champion 10/40 Champion 5/40 Champion 5/30
Aral 10/40
Gedol 5/30
Atf maslo
Castrol 2T maslo za motori

Kontakt Broj :075-520-245 Jusuf

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Jusuf

Потврден огласувач