Logo

Vw Passat 6 2.0 140hp

Број на оглас: 3168233 | Објавен на: 12.08.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlična sostojba.
Moze zamena za pogolemo vozilo

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач