Logo

Plac vo Berovo

Број на оглас: 3168241 | Објавен на: 26.05.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e so golemina 2,5 dekari.
Se naoga do Loven dom.
Ima dozvola za 3 gradbi (so markici).
Dve se 15x10m i edna 10x8m.
Cena po dogovor.
Info na tel: 0038978309631 Dragi.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач