Logo

Ford Galaxy 1.9TDI 110hp

Број на оглас: 3168245 | Објавен на: 12.08.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e po prekrasna sostojba so full oprema vredi da se vidi i proba.
Moze zamena za pogolemo vozilo so moja doplata.

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач