Logo

Opel corsa menjac

Број на оглас: 3168252 | Објавен на: 16.05.2019, 02:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Menjacot e vo odlicna sostojba
Cena :6000denari
Kontakt:075520245 Jusuf

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Jusuf

Потврден огласувач