Logo

Mercedes c180 benzin Menjac

Број на оглас: 3168258 | Објавен на: 01.07.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Menjac za delovi cena 1500 denari
Kontakt:075520245 Jusuf

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Jusuf

Потврден огласувач