Logo

FORD KUGA 2.0 TDCI

Број на оглас: 3168264 | Објавен на: 18.02.2019, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Kuga

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FORD KUGA TITANIUM 2.0 tdci 100 kw
4x4,senzori napred nazad,fabriçki zatemneti i atestirani stakla,greaçi na sedishta i dr. oprema....

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Xx

Потврден огласувач