Logo

VW PASSAT 1.9TDI 131HP 2001 6 BRZINI

Број на оглас: 3168292 | Објавен на: 18.02.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.100 €
3.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9tdi 131ks
2001g
Reg cela god
High line
Servisiran
Novi gumi 4 allsezen
Cena 3150e
078236950
!!!!!BEZ ZAMENI!!!!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач