Logo

Se prodava Malaguti Madison 3 250i

Број на оглас: 3168347 | Објавен на: 26.03.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Malaguti

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: Madison 3 250i

Километри: 10000

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo Odlicna sosotjba odrzavan redovno
Registracijata e istecena

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач