Logo

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX quattro S-LINE

Број на оглас: 3168410 | Објавен на: 08.02.2019, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 38.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


12/2015
218 k.s

Posleden servis napraven 12/2018, kolata e vo odlicna sostojba bez grebnatinka na nea.

Kolata ima plus 4 bandazi so letni gumi

Za podetalni informacii na tel.

070/239-204
BEZ ZAMENI !!!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач